CX2: All Hallow's Cross Redux

Race Start: 2021-10-31 09:09:51
Race Finish: 2021-10-31 09:57:05

Category: Open Men C Riders: 68 registered, 41 scored
Fastest Lap: Rider: 709 Lap Time: 00:08:21.6
Leader Average Lap Time: 00:08:34.6 (Laps: 4)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	709       	Donald Hersam                 	00:34:18.4	4	SJBC
2	718       	Benjamin Rachunok             	00:36:19.8	4	Stanford Cycling Club
3	751       	Kyle Josephson                	00:36:32.2	4	
4	707       	Bryan Dunn-Ruiz               	00:36:37.7	4	Dromedary Collusion
5	770       	Neil Richardson               	00:36:41.7	4	
6	702       	Dylan Bridges-Oliva           	00:36:45.4	4	DFL
7	704       	Stephen Coddington            	00:36:51.1	4	CBRE Racing
8	708       	Jacob Green                   	00:37:01.9	4	Gene Skeens Factory Racing
9	717       	Devin Peyton                  	00:38:27.7	4	Scrub Jay Cycles
10	701       	Nicholas Bousse               	00:38:33.7	4	Stanford Cycling Club
11	795       	                              	00:38:38.2	4	
12	716       	Doug Merian                   	00:38:48.2	4	
13	750       	Scott Palmer                  	00:39:00.5	4	
14	746       	Ryo Kita                      	00:39:24.7	4	
15	753       	Jonathan Ho                   	00:39:26.6	4	
16	799       	Mathew Simmons                	00:39:28.1	4	
17	757       	Parker Woodard                	00:40:04.7	4	
18	711       	Bill Isaacson                 	00:40:22.5	4	Team Self
19	723       	Andreas Schulten              	00:40:28.4	4	Pen Velo Racing/Summit Bicycles
20	754       	Miles Potter                  	00:40:32.5	4	Spokesman Bicycles
21	759       	Geoff Budd                    	00:40:50.7	4	
22	705       	Max Cohen                     	00:41:38.4	4	Scrub Jay Cycles
23	727       	Joshua Wise                   	00:41:44.9	4	Emarhavil Heavy Industries p/b abject spite
24	712       	Scottie Junker                	00:42:30.6	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
25	720       	Eric Rinehart                 	00:43:08.8	4	
26	713       	Stephen Kuenstner             	00:46:26.3	4	
27	742       	Brendan Schwarz               	00:34:02.6	3	
28	748       	Joan Murphy                   	00:36:35.7	3	Roaring Mouse
29	792       	                              	00:36:43.4	3	
30	752       	Kaito Kudo                    	00:36:58.3	3	
31	756       	Everett O'Cillin              	00:37:26.9	3	
32	747       	Kaeleigh Carner               	00:37:39.8	3	Scrub Jay Cycles
33	760       	Rafferty Lincoln              	00:38:08.6	3	
34	763       	Luis Orozco                   	00:38:32.3	3	
35	749       	Eric Sarb                     	00:38:47.7	3	
36	721       	Naomi Rose                    	00:38:49.9	3	Scrub jay cycles
37	722       	Jaime Saenz                   	00:40:59.8	3	Good Times Crew
38	706       	Bryan Devert                  	00:19:03.2	2	N/A
39	700       	Vincent Abad-Santos           	00:22:00.1	2	
40	715       	Grayson Mendivil              	00:10:25.1	1	
41	761       	Greg Andrews                  	00:18:37.2	1	

Category: Men C 35+ Riders: 14 registered, 6 scored
Fastest Lap: Rider: 535 Lap Time: 00:08:49.5
Leader Average Lap Time: 00:09:02.5 (Laps: 4)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	535       	Nate Williams                 	00:36:10.2	4	
2	510       	Andrew Lagodzinski            	00:38:28.6	4	VSRT
3	516       	Kit Samples                   	00:38:35.6	4	
4	507       	Francisco Gonzalez            	00:39:18.7	4	Dolce vita Cycling p/b Sl2
5	504       	Stirling Eiriksson            	00:42:03.4	4	Santa Cruz cycle works
6	539       	Brennan Pang                  	00:42:22.3	4	

Category: Junior Men 10-14 Riders: 24 registered, 13 scored
Fastest Lap: Rider: 10 Lap Time: 00:08:54.6
Leader Average Lap Time: 00:09:15.1 (Laps: 4)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	23        	Remy Schmidt                  	00:37:00.5	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
2	10        	Sean Davies                   	00:37:34.6	4	Mantis Racing
3	25        	Matthew Werner                	00:41:56.5	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
4	19        	Noah Hekkert                  	00:42:30.3	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
5	13        	Noam Gilat                    	00:42:57.5	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
6	1         	Jaden Avenido                 	00:43:11.4	4	Live in Peace
7	4         	Abraham Bachar                	00:33:44.5	3	
8	16        	Owen Hall                     	00:34:09.6	3	San Jose Composite
9	42        	Zane Watson                   	00:34:35.5	3	
10	21        	Eric Ruiz                     	00:36:09.2	3	Live in Peace
11	27        	kai yee                       	00:42:05.5	3	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
12	35        	Ely Sulivan                   	00:46:12.5	3	
13	7         	Noah Coando                   	00:16:53.8	1	Dolore Grotta / Big Swingin´┐Ż Cycles

Category: Junior Men 15-18 Riders: 15 registered, 10 scored
Fastest Lap: Rider: 323 Lap Time: 00:08:05.9
Leader Average Lap Time: 00:08:33.2 (Laps: 4)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	306       	Sean Obregon                  	00:34:12.8	4	
2	323       	Mats Leckie                   	00:35:07.1	4	
3	311       	Mac Tomkins                   	00:36:00.8	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
4	327       	Vicente Twilegar              	00:40:02.1	4	
5	313       	Korben Tompkin                	00:41:53.5	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
6	309       	Jonah Pirnejad                	00:44:23.5	4	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
7	303       	Gerardo Maldonado             	00:34:04.4	3	Live in Peace
8	315       	Sterling Woodson              	00:37:15.2	3	Voler/Easton/HRS/Rock Lobster p/b Joseph Kochlacs Wood Products
9	322       	Brendan Luongo                	00:09:04.5	1	
10	320       	                              	00:09:16.3	1	

Category: Junior Women 10-14 Riders: 6 registered, 3 scored
Fastest Lap: Rider: 204 Lap Time: 00:10:44.4
Leader Average Lap Time: 00:10:56.7 (Laps: 3)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	204       	Summer Luciani                	00:32:50.2	3	The TEAM SoCalCross
2	208       	Deena Shen                    	00:34:56.1	3	SJBC
3	200       	Gabriella D                   	00:40:58.2	3	

Category: Junior Women 15-18 Riders: 6 registered, 6 scored
Fastest Lap: Rider: 400 Lap Time: 00:09:43.5
Leader Average Lap Time: 00:09:57.3 (Laps: 4)

Place	Number    	Rider                         	Time		Laps	Team
1	400       	Madeline Wadsworth            	00:39:49.3	4	Buy Cell Racing / Ibis
2	429       	Francisca Gomez Villafane     	00:41:30.8	4	
3	440       	Lily Sanders                  	00:43:20.8	4	
4	426       	Nora Vik                      	00:33:19.9	3	
5	428       	Louisa Kelly                  	00:33:23.1	3	San Jose Bike Club
6	439       	Kieu-Vi O'Brien               	00:35:47.9	3	San Jose Bike Club